ECQ-V1333JMW
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1333JMW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-V1333JMW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1333JMW
Tau Wae ECQ-V1333JMW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5900 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1333JMW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1333JMW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.033µF