ECQ-U2A124MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A124MV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A124MV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A124MV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A124MV
Tau Wae ECQ-U2A124MV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5059 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A124MV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.256" W (25.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-UV
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A124MV
P4641
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.12µF