ECQ-U2A124KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A124KLA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 10% 275VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A124KLA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A124KLA
Tau Wae ECQ-U2A124KLA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 10% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 361081 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A124KLA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.256" W (17.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-UL
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A124KLA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.12µF Nga tono EMI, RFI Suppression