ECQ-U2A125MLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A125MLA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.2UF 20% 275VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-U2A125MLA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A125MLA
Tau Wae ECQ-U2A125MLA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.2UF 20% 275VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62502 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A125MLA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.650" W (30.50mm x 16.50mm) Raupapa ECQ-UL
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A125MLA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.2µF Nga tono EMI, RFI Suppression