ECQ-E6393JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6393JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6393JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6393JF.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6393JF
Tau Wae ECQ-E6393JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 216693 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6393JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQ-E6393JF-ND
ECQE6393JF
P14545
Q872174D
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / Request inventory verification Teitei - Tae (Max) 0.567" (14.40mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.039µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6392KF
ECQ-E6392KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 3900PF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 496955 pcs
Tikiake: ECQ-E6392KF.pdf
RFQ
ECQ-E6393JFW
ECQ-E6393JFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 293312 pcs
Tikiake: ECQ-E6393JFW.pdf
RFQ
ECQ-E6393JF9
ECQ-E6393JF9
Tikiake: ECQ-E6393JF9.pdf
ECQ-E6334KFB
ECQ-E6334KFB
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Tikiake: ECQ-E6334KFB.pdf
ECQ-E6393JFB
ECQ-E6393JFB