ECQ-E6393KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6393KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6393KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.039UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6393KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6393KF
Tau Wae ECQ-E6393KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.039UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 352250 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6393KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6393KF
EF6393
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.567" (14.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.039µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6393KFW
ECQ-E6393KFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.039UF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 388846 pcs
Tikiake: ECQ-E6393KFW.pdf
RFQ
ECQ-E6393JF
ECQ-E6393JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 216693 pcs
Tikiake: ECQ-E6393JF.pdf
RFQ
ECQ-E6393KZ
ECQ-E6393KZ
Tikiake: ECQ-E6393KZ.pdf
ECQ-E6393KFB
ECQ-E6393KFB
Tikiake: ECQ-E6393KFB.pdf
ECQ-E6393JFB
ECQ-E6393JFB
Tikiake: ECQ-E6393JFB.pdf
ECQ-E6393KF3
ECQ-E6393KF3
Tikiake: ECQ-E6393KF3.pdf
ECQ-E6393KF9
ECQ-E6393KF9