ECQ-E6334KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6334KFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6334KFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6334KFB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6334KFB
Tau Wae ECQ-E6334KFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168559 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6334KFB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.307" W (26.00mm x 7.80mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6334KFB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6334KFW
ECQ-E6334KFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 179258 pcs
Tikiake: ECQ-E6334KFW.pdf
RFQ
ECQ-E6334KF
ECQ-E6334KF
Kaihanga: Panasonic