ECQ-E4274JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E4274JF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4274JF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4274JF3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4274JF3
Tau Wae ECQ-E4274JF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162010 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4274JF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4274JF3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.760" (19.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.27µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4274KF
ECQ-E4274KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 238294 pcs
Tikiake: ECQ-E4274KF.pdf
RFQ
ECQ-E4273KZ
ECQ-E4273KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.027UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 205083 pcs
Tikiake: ECQ-E4273KZ.pdf
RFQ
ECQ-E4274JF
ECQ-E4274JF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL