ECQ-E4274EJF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4274EJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4274EJF
Tau Wae ECQ-E4274EJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160242 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(F) Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE4274EJF Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.27µF