ECQ-E4274JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4274JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4274JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4274JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4274JF
Tau Wae ECQ-E4274JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183326 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4274JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4274JF
P14566
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.602" (15.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.27µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4274KF
ECQ-E4274KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 238294 pcs
Tikiake: ECQ-E4274KF.pdf
RFQ
ECQ-E4274JF3
ECQ-E4274JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL