ECQ-E4223JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4223JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4223JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4223JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4223JF
Tau Wae ECQ-E4223JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 515278 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4223JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQ-E4223JF-ND
ECQE4223JF
ECQE4223JF-ND
P14579
Q1086360B
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4223JFB
ECQ-E4223JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 445577 pcs
Tikiake: ECQ-E4223JFB.pdf
RFQ
ECQ-E4185JFB
ECQ-E4185JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 111411 pcs
Tikiake: ECQ-E4185JFB.pdf
RFQ
ECQ-E4223JFW
ECQ-E4223JFW