ECQ-E4185JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E4185JFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4185JFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4185JFB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4185JFB
Tau Wae ECQ-E4185JFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111411 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4185JFB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4185JFB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.004" (25.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.8µF Nga tono General Purpose