ECQ-E4185KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4185KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4185KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4185KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4185KF
Tau Wae ECQ-E4185KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139401 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4185KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4185KF
EF4185
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.8µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4184KZ
ECQ-E4184KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 4457 pcs
Tikiake: ECQ-E4184KZ.pdf
RFQ
ECQ-E4184RKF
ECQ-E4184RKF
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 209364 pcs
Tikiake: ECQ-E4184RKF.pdf
RFQ
ECQ-E4185KFW
ECQ-E4185KFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.8UF 10% 400VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-E4185KFW.pdf
ECQ-E4185KFB
ECQ-E4185KFB