ECQ-E4184JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E4184JF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4184JF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4184JF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4184JF3
Tau Wae ECQ-E4184JF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232952 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4184JF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.213" W (18.50mm x 5.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4184JF3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.18µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4184KFB
ECQ-E4184KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 267413 pcs
Tikiake: ECQ-E4184KFB.pdf
RFQ
ECQ-E4184KF
ECQ-E4184KF
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 292830 pcs
Tikiake: ECQ-E4184KF.pdf
RFQ
ECQ-E4184JF
ECQ-E4184JF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL