ECQ-E4183KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4183KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4183KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4183KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4183KZ
Tau Wae ECQ-E4183KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5153 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4183KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.197" W (13.50mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-E
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E4183
ECQ-E4183KS
ECQE4183KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.413" (10.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.018µF