ECQ-E4184KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4184KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4184KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4184KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4184KF
Tau Wae ECQ-E4184KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 292830 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4184KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.213" W (18.50mm x 5.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4184KF
EF4184
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.18µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4183RKF
ECQ-E4183RKF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 478103 pcs
Tikiake: ECQ-E4183RKF.pdf
RFQ
ECQ-E4184RJF
ECQ-E4184RJF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 177552 pcs
Tikiake: ECQ-E4184RJF.pdf
RFQ
ECQ-E4184KFB
ECQ-E4184KFB
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD
Tikiake: ECQ-E4184KFB.pdf
ECQ-E4184KZ
ECQ-E4184KZ
Tikiake: ECQ-E4184KZ.pdf
ECQ-E4184KF3
ECQ-E4184KF3