ECQ-E1A474KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1A474KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1A474KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 125VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1A474KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1A474KF
Tau Wae ECQ-E1A474KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 125VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 324295 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1A474KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1A474KF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.642" (16.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose