ECQ-E2103JBB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2103JBB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2103JBB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2103JBB
Tau Wae ECQ-E2103JBB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 623688 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2103JBB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(B) Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE2103JBB Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 10000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1A224KF
ECQ-E1A224KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 10% 125VAC RAD
I roto i te taonga: 473045 pcs
Tikiake: ECQ-E1A224KF.pdf
RFQ
ECQ-E2103JB
ECQ-E2103JB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD