ECQ-E1825KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1825KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1825KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1825KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1825KF
Tau Wae ECQ-E1825KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62394 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1825KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1825KF
EF1825
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 8.2µF Nga tono General Purpose