ECQ-E1394KF3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1394KF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1394KF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1394KF3
Tau Wae ECQ-E1394KF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5552 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1394KF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(F) Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE1394KF3 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.39µF Nga tono General Purpose