ECQ-E1394KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1394KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1394KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1394KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1394KF
Tau Wae ECQ-E1394KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5915 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1394KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.248" W (10.30mm x 6.30mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1394KF
EF1394
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.39µF