ECQ-E1395KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1395KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1395KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.9UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1395KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1395KF
Tau Wae ECQ-E1395KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3.9UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97431 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1395KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1395KF
EF1395
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.685" (17.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 3.9µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1473KFW
ECQ-E1473KFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 4473 pcs
Tikiake:
RFQ
ECQ-E1395KZ
ECQ-E1395KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 3.9UF 10% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5016 pcs
Tikiake: ECQ-E1395KZ.pdf
RFQ
ECQ-E1395KFW
ECQ-E1395KFW
Tikiake: ECQ-E1395KFW.pdf
ECQ-E1395JFB
ECQ-E1395JFB
Whakaahuatanga: CAP FILM 3.9UF 5% 100VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-E1395JFB.pdf
ECQ-E1395KFB
ECQ-E1395KFB