ECQ-E1124KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1124KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1124KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1124KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1124KZ
Tau Wae ECQ-E1124KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5586 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1124KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E1124
ECQ-E1124KS
ECQE1124KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.12µF