ECQ-E1106KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1106KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1106KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1106KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1106KZ
Tau Wae ECQ-E1106KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4660 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1106KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.630" W (30.50mm x 16.00mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E1106
ECQ-E1106KS
ECQE1106KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.102" (28.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 10µF