ECQ-E1123KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1123KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1123KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1123KF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1123KF
Tau Wae ECQ-E1123KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 500998 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1123KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.307" L x 0.177" W (7.80mm x 4.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1123KF
EF1123
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.339" (8.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.012µF