ECQ-B1H124JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H124JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1H124JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1H124JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1H124JF
Tau Wae ECQ-B1H124JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5955 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1H124JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1H124JF
P4594
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 0.12µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-B1H124JF3
ECQ-B1H124JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL