ECQ-B1H124JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H124JF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1H124JF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1H124JF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1H124JF3
Tau Wae ECQ-B1H124JF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4725 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1H124JF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1H124JF3
P4594TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 0.12µF