ECQ-B1H121KF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H121KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1H121KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 120PF 10% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1H121KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1H121KF
Tau Wae ECQ-B1H121KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 120PF 10% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4114 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1H121KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1H121KF
P4571
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 120pF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 120pF