ECJ-RVB0J105M
PanasonicPanasonic
ECJ-RVB0J105M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-RVB0J105M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 1206
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-RVB0J105M
Tau Wae ECJ-RVB0J105M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema X5R Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ECJ-R Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa P12976DKR Tau o nga Kaihauturu 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Isolated Capacitor 4 Array 6.3V X5R 1206 (3216 Metric)
Momo Aratau Isolated Te kaha 1µF