ECJ-MFF1C106Z
PanasonicPanasonic
ECJ-MFF1C106Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-MFF1C106Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 16V Y5V 1206
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-MFF1C106Z
Tau Wae ECJ-MFF1C106Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 16V Y5V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa PCC2420CT
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose