ECJ-HVB1C106M
PanasonicPanasonic
ECJ-HVB1C106M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-HVB1C106M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 16V X5R 1206
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-HVB1C106M
Tau Wae ECJ-HVB1C106M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 16V X5R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa PCC2417DKR
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose