ECE-T1KA822FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1KA822FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T1KA822FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T1KA822FA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T1KA822FA
Tau Wae ECE-T1KA822FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5241 pcs Pepa Raraunga ECE-T1KA822FA.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-HA Ripple Current @ Low Frequency 4.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.934A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET1KA822FA
P10644
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 36 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 36 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 8200µF