ECE-T1KA682EA
PanasonicPanasonic
ECE-T1KA682EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T1KA682EA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T1KA682EA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T1KA682EA
Tau Wae ECE-T1KA682EA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4370 pcs Pepa Raraunga ECE-T1KA682EA.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa T-HA Ripple Current @ Low Frequency 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.485A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET1KA682EA
P10642
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 41 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 41 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 6800µF