ECE-T1KP153FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1KP153FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T1KP153FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T1KP153FA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T1KP153FA
Tau Wae ECE-T1KP153FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4189 pcs Pepa Raraunga ECE-T1KP153FA.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-UP Ripple Current @ Low Frequency 8.93A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.27A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET1KP153FA
P10035
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 24 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 24 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 15000µF