ECE-A1HKA0R1I
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKA0R1I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1HKA0R1I
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1HKA0R1I.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1HKA0R1I
Tau Wae ECE-A1HKA0R1I Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5777 pcs Pepa Raraunga ECE-A1HKA0R1I.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ High Frequency 1.7mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa ECEA1HKA0R1I Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE-A1HKA220I
ECE-A1HKA220I
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1749626 pcs
Tikiake: ECE-A1HKA220I.pdf
RFQ
ECE-A1HKA100I
ECE-A1HKA100I
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 2038882 pcs
Tikiake: ECE-A1HKA100I.pdf
RFQ
ECE-A1HKA0R1
ECE-A1HKA0R1
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL