ECE-A1EV332S
PanasonicPanasonic
ECE-A1EV332S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1EV332S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1EV332S
Tau Wae ECE-A1EV332S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5319 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa - Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 3300/25R
ECEA1EV332S
P6047
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Te kaha 3300µF