ECE-A1HKA0R1
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKA0R1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1HKA0R1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1HKA0R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1HKA0R1
Tau Wae ECE-A1HKA0R1 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4317 pcs Pepa Raraunga ECE-A1HKA0R1.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ High Frequency 1.7mA @ 10kHz