ECA-1AHG472
PanasonicPanasonic
ECA-1AHG472 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1AHG472
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-1AHG472.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1AHG472
Tau Wae ECA-1AHG472 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175163 pcs Pepa Raraunga ECA-1AHG472.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.449A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1AHG472
P5524
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1AHG332B
ECA-1AHG332B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 171528 pcs
Tikiake: ECA-1AHG332B.pdf
RFQ
ECA-1AHG472B
ECA-1AHG472B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL