ECA-1AHG332
PanasonicPanasonic
ECA-1AHG332 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1AHG332
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-1AHG332.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1AHG332
Tau Wae ECA-1AHG332 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210456 pcs Pepa Raraunga ECA-1AHG332.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.15mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1AHG332
P5523
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1AHG222
ECA-1AHG222
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 274584 pcs
Tikiake: ECA-1AHG222.pdf
RFQ
ECA-1AHG332B
ECA-1AHG332B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL