ECA-1AHG471
PanasonicPanasonic
ECA-1AHG471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1AHG471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-1AHG471.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1AHG471
Tau Wae ECA-1AHG471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 503596 pcs Pepa Raraunga ECA-1AHG471.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 375mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1AHG471
P5520
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1AHG472
ECA-1AHG472
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 175163 pcs
Tikiake: ECA-1AHG472.pdf
RFQ
ECA-1AHG682
ECA-1AHG682
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 129782 pcs
Tikiake: ECA-1AHG682.pdf
RFQ
ECA-1AHG471B
ECA-1AHG471B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL