DZ3X120D0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ3X120D0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 12V MINI3
Ngā Rauemi: DZ3X120D0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ3X120D0L
Tau Wae DZ3X120D0L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 12V MINI3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1662166 pcs Pepa Raraunga DZ3X120D0L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato Mini3-G3-B
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 12V 200mW ±5% Mini3-G3-B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 9V