DZ3J056D0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ3J056D0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 5.6V SMINI3
Ngā Rauemi: DZ3J056D0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ3J056D0L
Tau Wae DZ3J056D0L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 5.6V SMINI3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 755633 pcs Pepa Raraunga DZ3J056D0L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SMini3-F2-B
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-85
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.6V 150mW ±5% SMini3-F2-B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 2.5V