DZ3S068D0L
PanasonicPanasonic
DZ3S068D0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ3S068D0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 6.8V SSMINI3
Ngā Rauemi: DZ3S068D0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ3S068D0L
Tau Wae DZ3S068D0L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 6.8V SSMINI3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1431210 pcs Pepa Raraunga DZ3S068D0L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui - Pūrere Pūrere Whakarato SSMini3-F3-B
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-89, SOT-490
Ētahi Ingoa DZ3S068D0L-ND
DZ3S068D0LTR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 6.8V 150mW SSMini3-F3-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 4V Whirihoranga 1 Pair Common Anode