DS1E-SL2-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS1E-SL2-DC1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1E-SL2-DC1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS1E-SL2-DC1.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1E-SL2-DC1.5V
Tau Wae DS1E-SL2-DC1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13393 pcs Pepa Raraunga DS1E-SL2-DC1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 12.5 Ohms
Kohikohi Miihini 180 mW Kohikohi Kei te Aukati 120mA