DS1E-SL-DC12V
PanasonicPanasonic
DS1E-SL-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1E-SL-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS1E-SL-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1E-SL-DC12V
Tau Wae DS1E-SL-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14163 pcs Pepa Raraunga DS1E-SL-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1872
DS1E-SL-DC12V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.6 kOhms Kohikohi Miihini 90 mW
Kohikohi Kei te Aukati 7.5mA