DS1E-SL2-DC24V
PanasonicPanasonic
DS1E-SL2-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1E-SL2-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS1E-SL2-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1E-SL2-DC24V
Tau Wae DS1E-SL2-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21530 pcs Pepa Raraunga DS1E-SL2-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-3423
DS1E-SL2-DC24V-ND
DS1ESL2DC24V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 3.2 kOhms Kohikohi Miihini 180 mW
Kohikohi Kei te Aukati 7.5mA