ABS1110513
PanasonicPanasonic
ABS1110513 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABS1110513
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Ngā Rauemi: ABS1110513.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABS1110513
Tau Wae ABS1110513 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57810 pcs Pepa Raraunga ABS1110513.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa ABS Whakaputa Mana 20gf
Pretravel 0.024" (0.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.015" (0.4mm) Ētahi Ingoa 255-5475
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.330" (8.4mm)
Te Kaha Mahi 150gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 200,000 Cycles Mahinga rereke 0.004" (0.1mm)
Whakatauranga onamata 100mA (AC/DC) Takahanga SPDT