ABS1110509
PanasonicPanasonic
ABS1110509 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABS1110509
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: ABS1110509.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABS1110509
Tau Wae ABS1110509 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41102 pcs Pepa Raraunga ABS1110509.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa ABS Whakaputa Mana 20gf
Pretravel 0.024" (0.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.015" (0.4mm) Ētahi Ingoa 255-2019
ABS1110509-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.330" (8.4mm)
Te Kaha Mahi 150gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Mahinga rereke 0.004" (0.1mm) Whakatauranga onamata 2A (AC/DC)