ABS1112519
PanasonicPanasonic
ABS1112519 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABS1112519
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Ngā Rauemi: ABS1112519.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABS1112519
Tau Wae ABS1112519 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28951 pcs Pepa Raraunga ABS1112519.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa ABS Whakaputa Mana 3.500gf
Pretravel 0.110" (2.8mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.047" (1.2mm) Ētahi Ingoa 255-2022
ABS1112519-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.345" (8.8mm)
Te Kaha Mahi 55gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 200,000 Cycles
Mahinga rereke 0.031" (0.8mm) Whakatauranga onamata 100mA (AC/DC)