6TPU150MBI
PanasonicPanasonic
6TPU150MBI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6TPU150MBI
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Ngā Rauemi: 6TPU150MBI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6TPU150MBI
Tau Wae 6TPU150MBI Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89948 pcs Pepa Raraunga 6TPU150MBI.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa POSCAP™ TPU Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa P16638CT Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 100 mOhm
Te kaha 150µF